Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк з робочим візитом відвідав Полтавщину

в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк з робочим візитом відвідав Полтавщину

Відрядження розпочалося із зустрічі з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександром Черчатим та начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком з метою обговорення актуальних питань співпраці.

В.о. директора Координаційного центру зустрівся також з фахівцями регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Полтавщини та адвокатами, які співпрацюють із ними, відвідав Другий полтавський місцевий центр з надання БВПД та Миргородське бюро правової допомоги.

З-поміж інших питань, обговорювали пілотування моделі офісів громадського захисту в окремих регіонах. Концепція офісів громадського захисту передбачає, що адвокатам буде запропонована повна зайнятість, робоче місце, обладнане сучасною комп’ютерною та організаційною технікою, витратні матеріали, засоби зв’язку та приміщення для конфіденційних побачень з клієнтами за рахунок коштів державного бюджету.

«Створення таких офісів планується відповідно до плану заходів розвитку системи на виконання Стратегії реформування судочинства, судоустрою та суміжних інститутів, Стратегії захисту прав людини та плану пріоритетних дій Уряду», – зазначив Олексій Бонюк.

У рамках візиту на Полтавщину в.о. директора Координаційного центру разом зустрівся й з головою Ради адвокатів Полтавської області Володимиром Скукісом. Вони обговорили питання щодо забезпечення якості надання безоплатної правової допомоги, співпраці між Радою адвокатів Полтавської області та Регіональним центром з надання БВПД, обговорення нового порядку відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги.

Олексій Бонюк разом з директором Регіонального центру Олександром Черчатим в ефірі обласного радіо та телебачення розповіли про те, як функціонує система БПД в Україні та, зокрема, на Полтавщині.

«Система безоплатної правової допомоги працює уже п’ятий рік, і через мережу центрів та бюро правової допомоги забезпечує доступ жителів як великих міст, так і маленьких селищ до якісної правової допомоги», – зазначив в.о. директора Координаційного центру.

Олександр Черчатий нагадав, що на Полтавщині діють 5 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Регіональний центр у м. Полтаві, Перший та Другий полтавський місцеві центри, Кременчуцький та Лубенський місцеві центри) та 23 бюро правової допомоги у всіх районах області. Окремо він розповів про те, як мешканці області можуть отримати правову допомогу фахівців системи безоплатної правової допомоги в онлайн-режимі або вдома.

Перейти до вмісту