Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У вересні в Полтаві проведуть міжрегіональну виставку “Добродійка 2017”

У вересні в Полтаві проведуть міжрегіональну виставку “Добродійка 2017”

13 вересня в Полтаві відбудеться міжрегіональна виставка – продаж товарів та послуг підприємств, які очолюють жінки, в т.ч. з числа ВПО, «Добродійка 2017».

Мета проведення виставки – сприяння розвитку жіночого лідерства та підприємництва, досягнення гендерної рівності, візуалізація та підтримка творчого та ділового потенціалу українських жінок, підвищення їх соціального та економічного статусу, і що особливо актуально – сприяння процесам інтеграції жінок з числа ВПО в приймаючі громади.

Учасникам виставки будуть відшкодовані витрати на проїзд та проживання, також вони матимуть можливість на безоплатній основі представити свою продукцію в каталозі виставки, який буде розповсюджено в посольствах багатьох країн, акредитованих в Україні, а також в центральних та регіональних органах влади, в міжнародних бізнесових організаціях.

До участі в виставці запрошені представники ряду міжнародних організацій та програм, місцевих та центральних органів влади.

Реєстрація учасників за посиланням (https://goo.gl/forms/6uf1hpQfNd64LLSf1) до 25 серпня.

Захід організовує коаліція громадських організацій («Об’єднання жінок переселенок Полтавщини, полтавська спілка жінок «Чураївна», «Обласний медіа клуб» та інші) в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам внутрішньо переміщеним особам», який здійснюється громадською організацією «Інститут гендерних трансформацій» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та під патронатом Радника Мінсоцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб по Полтавській та Кіровоградській областях.

Довідки за тел. (0532) 50-03-15, (097) 559-20-96 – Олена Козуб, (050) 274-52-83 – Анастасія Шляхтіна; nastyashlyakhtina@gmail.com

Перейти до вмісту