Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському громадському транспорті пасажирів перевозять без дозволу на перевезення

У Полтавському громадському транспорті пасажирів перевозять без дозволу на перевезення

Учора провели чергову перевірку транспортних засобів загального користування, яку провів заступник начальника відділу транспортних перевезень та зв’язку Сергій Шпак.

Безпосередньо перевірку здійснювали представники Укртрансбезпеки та патрульної поліції м. Полтава, повідомляють у міській раді.

Так, під час перевірок громадських засобів пересування загалом було перевірено понад 10 автомобілів. З них, 5 — не надали працівникам Укртрансбезпеки та патрульній поліції необхідний для перевезення пасажирів пакет документів.

Відповідно до ст. 34 та 39 Закону України “Про автомобільний транспорт” перевізники повинні забезпечувати водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів. А ті, в свою чергу, пред’являти особам, уповноваженим здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення.

Відтак, за невиконання вищезазначених вимог на правопорушників були складені відповідні акти, що тягнуть за собою штраф у розмірі 1800 гривень.

Перевірки транспортних засобів на міських маршрутах будуть здійснюватися і надалі

Перейти до вмісту