Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві підприємство “Мекосервіс” отримало припис про порушення термінів виконання земляних робіт по вулиці Серьогіна

У Полтаві підприємство “Мекосервіс” отримало припис про порушення термінів виконання земляних робіт по вулиці Серьогіна

Працівники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжують здійснювати контроль за утриманням територій міста в належному стані та дотримання вимог Правил благоустрою міста Полтави суб’єктами господарювання.

Сьогодні начальник інспекції Володимир Рак провів черговий рейд-перевірку ділянки по вулиці Серьогіна, де вже протягом 5 місяців виконуються земляні роботи, повідомляють у міській раді.

Дозвіл на порушення об’єктів благоустрою для встановлення зовнішніх інженерних систем ДП «Мекомсервіс» отримало ще в квітні. З того часу термін дії дозволу подовжували двічі. Останній термін вийшов 15 серпня. Проте, до зазначеної дати земляні роботи на ділянках вулиць Комарова та Серьогіна не завершені.

Відповідно до статті 59 п. 1 Правил благоустрою, виконавці до початку і в ході виконання робіт зобов’язані огородити щитами місце проведення земляних робіт, установити сигнальні стрічки та відповідні дорожні знаки. Крім того, необхідно огороджувати дерева дерев’яними щитами та захищати їх від пошкодження. Категорично заборонено залишати на проїжджій частині вулиць, тротуарах, газонах землю та будівельне сміття.

Проте виконавці робіт по вулиці Серьогіна та Комарова вимог Правил благоустрою не дотримуються. Через це відбувається забруднення пішохідної частини вулиці та обмежується вільний в’їзди до автостоянок. Огорожа місця проведення земляних робіт відсутня і лише після останньої перевірки інспекції тут з’явилася сигнальна стрічка.

Співробітники інспекції з приводу порушень Правил благоустрою зверталися безпосередньо до керівництва вищезазначеного підприємства. Проте ні генеральний директор Олег Гриценко ні комерційний директор Віктор Кузьменко на контакт не пішли та для складання протоколу про порушення до Інспекції не з’явилися.

Сьогодні ж під час червгової перевірки Володимир Рак вручив офіційний протокол про адміністративне правопорушення комерційному директорові Віктору Кузьменко

Підрядники запевнили, що до Дня незалежності, абсолютно усі роботи будуть виконані, сміття буде вивезене, об’єкти благоустрою відновлені

Володимир Рак звертається до суб’єктів благоустрою з проханням дотримуватися Правил благоустрою міста Полтава, адже їх виконання забезпечує привабливий вигляд міста, а також зручне пересування його дорогами та тротуарами.

Рейди-перевірки дотримання Правил благоустрою проводитимуться працівниками інспекції і надалі.

Перейти до вмісту