Ви тут:

У Ліщинівському психоневрологічному будинку-інтернаті замінять вікна, дах та утеплять фасад

У Ліщинівському психоневрологічному будинку-інтернаті замінять вікна, дах та утеплять фасад

У Ліщинівці розпочалася термомодернізація спального корпусу №10 психоневрологічного будинку-інтернату. Замовник робіт — Департамент будівництва, архітектури та містобудування і ЖКГ Полтавської ОДА.

Ліщинівський психоневрологічний будинок-інтернат розрахований на 350 осіб. Частину будівель звели ще у 1892 році. Інші добудовували пізніше. Тому вони постійно потребують модернізації.

Необхідність термомодернізації корпусу №10 зумовлена ще й її місцезнаходженням. Директор будинку-інтернату Анатолій Шкарбан розповідає, що отопити цей корпус завжди було дуже важко:

  • Це найвища точка на території комплексу інтернату. Тому тут гуляє сильний вітер. Єдина надія на заміну вікон та утеплення будівлі.

Роботи з термомодернізації будівлі здійснює фірма «БК «Центр-буд». Під час проведення закупівлі вона запропонувала ціну, на 300 тис. грн меншу за очікувану вартість. Працівники підрядника вже приступили до виконання робіт. Проект передбачає заміну вікон, утеплення даху, фасаду, цокольного поверху та підвалу.

У спальному комплексі №10 знаходиться жіноче відділення посиленого нагляду. Тому процес заміни вікон має бути неодномоментним. Підрядник і керівництво закладу домовилися про те, що здійснюватимуть її поверхами по дням. А у мешканок корпусу тим часом буде прогулянковий режим. Вікна почнуть міняти вже за декілька тижнів.

Під час виїзного засідання на території будинку-інтернату директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан разом з представниками підрядника та керівником закладу окремо зупинилися на утепленні даху та будівлі.

У будинку утеплять не тільки фасад, але й цокольний поверх та підвал. Це дозволить досягти більшого ефекту від термомодернізації.

  • Будівля має повністю бути в «тепловому кожусі». Це дозволить мінімізувати теплові втрати. Тим більше, її розташування не сприяє гарним тепловим умовам, — наголосив Тимофій Голбан.

Утеплення соціальних обєктів та їхній ремонт — один з пріоритетних напрямів діяльності Полтавської ОДА. Адже люди, які там знаходяться, потребують особливого піклування.

  • Ми і надалі рухатимемося у напрямку покращення умов на обєктах соціальної сфери. Дуже важливо створити комфортні умови для усіх мешканців області, — зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

За ходом виконання робіт на обєкті можна слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/). Там також міститься інформація про інші забудови Департаменту.

Прес-служба Полтавської ОДА

Система Orphus Поделиться на fb