Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують встановити 20 сучасних зупинок громадського транспорту

У Кременчуці планують встановити 20 сучасних зупинок громадського транспорту

Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом» винесуть на розгляд  пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться  7 вересня.

Сьогодні це питання розглядали на засіданні постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За словами заступника директора КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Павла Бедрацього, місто має намір на умові співфінансування взяти участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року. Загальна вартість проекту – 1100 тис. грн, з яких з обласного бюджету буде виділено  500 тис. грн, в міському бюджеті необхідно буде передбачити  540 тис. грн,  60 тис. грн мають вкласти співвиконавці проекту. Якщо Кременчук  виграє у конкурсі, то  у місті з’явиться можливість встановити 20 сучасних комфортних зупинок громадського транспорту облаштованих зарядними пристроями для гаджетів, вільною мережею Wi-Fi та системою відеоспостереження, за допомогою якої можна буде стежити за громадським порядком.
Павло Бедрацький говорить, що наразі у місті Кременчук налічується близько 300 зупинок громадського транспорту. Більшість з них не відповідає сучасним вимогам безпеки та зручності використання. Зважаючи на те, що зупинки громадського транспорту мають дуже важливе соціальне значення, а також виконують функцію естетичного оформлення міста, виникла ідея створення проекту, який дозволить не лише підвищити комфорт пасажирів, що очікують транспорт, а й значно поліпшити зовнішній вигляд та благоустрій міських зупинок.