Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гребінці відзначили День міста

У Гребінці відзначили День міста

Стало гарною традицією  в першу неділю серпня місяця святкувати День міста Гребінка – міста поета. 6 серпня Гребінка відзначила свій 122 День народження. Уже з ранку в парку районного будинку культури розпочалася розважальна програма для дітей.

Тим часом, на території Спортивного комплексу міста тривали спортивні змагання. Переможцями та призерами у спорті стали:

–  у змаганнях з волейболу:  перше місце зайняла команда з м. Пирятин, друге місце команда з смт. Драбів та  третє місце команда з м. Гребінка.

–  у змаганнях з баскетболу: переможцями стала команда Гребінка – 1, друге місце у команди з смт Оржиця, третє місце посіла команда Гребінка – 2;

–  у змаганнях з гандболу перше місце зайняли гандбольний клуб «Гребінка», друге місце посіла команда Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи;

–  призерами  турніру з шахів стали: Борзенков Віталій, Скаржинський Роман та Неживий Юрій;

–  призерами турніру з тенісу стали: Запорожець Руслан, Дикий Валерій та Тюнніков Віталій;

–  призерами з настільного тенісу серед чоловіків стали: Чорута Леонід, Тютюнник Сергій та Барабаш Олександр, а серед жінок Кулікова Євгенія, Прогрущенко Аліна, Крикун Надія.

Переможцям та призерам спортивних змагань були вручені грамоти міської ради та грошові винагороди.  

Протягом  дня в  парку проводились майстер-класи з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня запрошує…», працювали дитячі атракціони та заклади торгівлі. Традиційно діяли виставки виробів декоративно-ужиткового, прикладного, образотворчого мистецтва народних майстрів. Всі присутні отримали масу задоволення від виступу естрадно-духового оркестру. Колектив підібрав для гребінківців та гостей міста цікавий репертуар різножанрових творів, починаючи від музики українських та світових композиторів-класиків, закінчуючи джазовими творами. Програма святкувань була насичена і цікава. Щасливі та веселі обличчя дітей та дорослих, повітряні кульки, атракціони, смаколики та сувеніри. Погода також порадувала ясним небом.

На урочистій церемонії нагородження було відзначено гребінківців, які своїми досягненнями прославляють наше місто, чи з дня у день намагаються зробити наше місто кращим. Одним із найочікуваніших моментів стала церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий благоустрій житлового  сектору». За підсумками  конкурсу  на  «Кращий двір серед багатоквартирних будинків» переможцями стали:

     1   місце – будинок № 73 по вулиці Шевченка,

     2   місце – будинок № 11 а по вулиці Свободи,

     3   місце – будинок № 13 по вулиці Паркова;

на «Кращий багатоквартирний будинок»

     1   місце – будинок № 1/1 по вулиці Незалежності,

     2   місце – будинок № 3а по провулку Піонерський;

на «Кращий благоустрій приватної садиби»

     1  місце – Шклярук Ольга Олексіївна власник будинку № 94 по вулиці Городищенська,

     2  місце – Сотніченко Катерина Василівна власник будинку 12 по вулиці Сковороди,

     3  місце – Кадура Ніна Федорівна, Сузданіч Галина Василівна власники будинку № 4 по провулку Піонерський;

на «Кращий благоустрій території установи, підприємств, організації»

     1  місце – КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» (Бунько О.М.)

     2  місце – ЗОШ  I-III ст. № 1(директор Ставицька Людмила Данилівна)

    3  місце – розділили  ФОП Ніколаєнко В.І. (кафе «Гостинний двір») та ФОП  Тютюнник Р.В. (кафе «Крестал»).

Всім переможцям вручені сертифікати на отримання грошових винагород.

Гарний настрій присутнім подарував український гурт «Made in Ukraine». Разом з ними на газоні стадіону співали й підтанцьовували діти. Стадіон радів, аплодував та захоплено співав разом з гуртом їх пісні.                                

Святкування Дня міста закінчилося дискотекою та люди не поспішали розходитись по домівках. Лише далеко за північ парк спорожнів і місто, весело відсвяткувавши свій День народження, заснуло.

Перейти до вмісту