Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях амброзію знищують вітчизняним біопрепаратом (ВІДЕО)

У Горішніх Плавнях амброзію знищують вітчизняним біопрепаратом (ВІДЕО)

Від середини літа і до початку заморозків – період цвітіння цього виду отруйних рослин.

У зв’язку із негативним впливом на алергіків, амброзію намагаються знищувати. Як із небезпечною рослиною борються у Горішніх Плавнях – дивіться у сюжеті з цього міста.

Другий рік поспіль у Горішніх Плавнях знищують амброзію, яка відома своїми алергенними властивостями, вітчизняним препаратом. Його розробили у Запоріжжі, він не шкодить людям і поліпшує властивості ґрунту.

“Ми боремося з амброзією саме біопрепаратом «Аллергостоп-Амброзія», його довго розробляли. Як відомо, в житловому масиві не можна використовувати гербіциди – це дуже токсично. Гербіцид знищує не тільки амброзію, а й газон”, – Ірина Чернушиц.

Знищити рослину не так просто. Комунальники Горішніх Плавнів обробили територію деяких вулиць, парку та скверів двічі. Витратили майже 12 тонн препарату.

“Діє на саму амброзію, її висушує до кореня. Виходить, сам корінь висихає і рослина гине, тому що навіть косіння призводить до того, що амброзія з кореня зростає знову”, – завідувачка сектором екології і озеленення департаменту ЖКГ у Горішніх Плавнях Ірина Чернушиц.

Амброзія – вид отруйних трав’янистих рослин із родини айстрових. Вона здатна завдавати шкоду не лише людям. Також амброзія надмірно висушує і виснажує ґрунти.

 

Перейти до вмісту