Ви тут:
Екологія Полтавщина 

Розчистку русел річок Полтавщини профінансували лише на 50%

Розчистку русел  річок Полтавщини профінансували лише на 50%

У Полтавській  області розроблена і діє з 2013 року «Регіональна програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро у Полтавській області на період до 2021 року».

За три роки  заходи, передбачені Програмою, профінансували   на 50%.

За кошти  виділені з  обласного  фонду  охорони   навколишнього  природного  середовища   –   14,9 млн грн-  розчистили   близько  10 км  окремих  ділянок  малих  і  середніх  річок  Полтавщини.

У  минулому році розчистили 4,5 км річок за кошти держаного бюджету – 1,285 млн грн та  міських бюджетів і ОФОНПС -5,77 млн грн – це лише  30%.

Про це повідомила начальник  технічного відділу Полтавського  обласного управління водних ресурсів Світлана Соколовська.

Наприкінці минулого та початку поточного року до Департаменту екології та природних ресурсів ОДА направили  більше 26 запитів щодо виготовлення проектної документації та  проведення робіт з упорядкування водотоків  у 2017 році на суму близько 30 млн грн .

«На сьогодні трьома рішеннями сесій    на 2017рік з ОФОНПС  передбачено лише 6,9 млн грн при умові такого ж співфінансування з МБ 4,8 млн грн , хоча Програмою передбачено близько 26 млн грн  на вищезгадані заходи з  місцевого бюджет», – зазначила Світлана Соколовська.

До  Міністерства    екології та природних ресурсів подано запит на виділення з Державного  екологічного фонду  -11,8млн грн – (субвенція Лохвицькому районному бюджету) на відновлення гідрологічного режиму р. Сула.

Перейти до вмісту