Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавцям пропонують продати непотрібні книги та допомогти онкохворим дітям

Полтавцям пропонують продати непотрібні книги та допомогти онкохворим дітям

30 вересня у дворі «Арт Платформи 11» (Зіньківська, 6) відбудеться інтелектуальна книжкова барахолка #Літерафест. Містяни зможуть продати непотрібні книжки, свої вироби хенд мейд та інші речі. Частина зібраних коштів піде фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям. Реєструватися на участь можна вже зараз (http://bit.ly/2uTqBD3).

Арт Платформа 11

Інтелектуальна барахолка #Літерафестініціатива торгівельно-розважального центру «Київ» та незалежного мистецького обєднання Magnum Opus. Мета заходу — поєднати культуру та благодійність. Частина зібраних коштів піде фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям. Крім того, це можливість для кожного полтавця продати книжки, які він вже не читає.

Денис Старостін
  • У шафах кожного з нас є книги, які вже втратили актуальність. Але комусь вони точно будуть цікавими. Тому ми вирішуємо одразу дві задачі: звільняємо місце для нових книжкових придбань і допомагаємо онкохворим дітям, — розповідає учасник незалежного мистецького обєднання Magnum Opus Денис Старостін.

Крім того, на заході буде можливість продати і інші речі: власні вироби хенд мейд, музичні платівки. Організатори також планують залучити організації, які допомагають бездомним тваринам, щоб ті віддавали в гарні руки своїх вихованців.

Цього тижня розпочалася реєстрація на участь у барахолці. Це необхідно для того, щоб організатори підготували місце для кожного учасника. Для того, щоб долучитися до заходу, потрібно заповнити коротку онлайн анкету: http://bit.ly/2uTqBD3. Після цього організатори звяжуться з учасниками для обговорення деталей.

Крім того, на заході працюватимуть і інші зони: літературна, театральна, концертна, мистецька виставка, фудкорт. Якщо полтавці бажають взяти участь у одній з них, вони також можуть зазначити про це в анкеті.

Валерія Петько
  • Нам хочеться, щоб захід був масштабним. І нічим не поступався своїм аналогам з більших міст. Тому ставимо перед собою дві мети: зробити добру справу і по максимуму розважити полтавців, — наголосила арт-менеджер ТРЦ «Київ» Валерія Петько.

За новинами інтелектуальної книжкової барахолки #Літерафест можна слідкувати у події в Facebook: http://bit.ly/2wjGfMf. А з приводу додаткових питань звертайтеся за телефонами: 099-93-56-727, 099-19-42-789.

Участь у заході безкоштовна.

Юлія Гончаренко

Перейти до вмісту