Ви тут:

Полтавцям покажуть останні дві «документалки» про британських дизайнера інтер’єру та фотографа

Полтавцям покажуть останні дві «документалки» про британських дизайнера інтер’єру та фотографа

Сьогодні о 20:00 в офісі Beetroot Academy (вул. Миру, 36) пройде кінопоказ двох заключних серій документалки «Абстракція: Мистецтво дизайну».

Це вже четвертий кінопоказ серіалу про мистецтво дизайну. До цього шість попередніх серій полтавці дивилися локації у «Твоєму просторі» біля Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка. Але цього разу через погодні умови місце перегляду довелося змінити.

Документальний серіал «Абстракція: Мистецтво дизайну» від компанії Netflix вийшов у лютому 2017 року. Перший сезон складається з восьми серій по 42 хвилини. Кожна з них розповідає про культових дизайнерів сучасності, чиї роботи формують світ навколо.

Сьогодні полтавці побачать ще дві серії. Це буде розповідь про британського фотографа Платона. Він відомий портретами керівників держав і знаменитостей для таких видань, як Rolling Stone, Time, Vanity Fair і GQ.

Героїня восьмої серії — Ілзе Кроуфорд. Це одна з найвідоміших британських дизайнерів інтер’єру і майстер предметного дизайну. Заснувавши в 1989 році журнал ELLE Decor і пропрацювавши більше 10 років його головним редактором, Ілзе застосувала знання на практиці, заснувавши дизайнерську компанію Studioilse.

З 2015 році її роботи продаваються величезними тиражами завдяки створенню колекції меблів, освітлення і столових аксесуарів Sinnerlig для меблевого гіганта IKEA.

Організатори заходу — шведсько-українська компанія Beetroot Academy та урбан-платформа Citylab.

Локальний менеджер Beetroot Academy Анна Куриленко говорить, що цей невеличкий культурний проект закінчується одночасно з літом:

Наша ціль була показати, наскільки захоплюючим є мистецтво дизайну і люди, які на вершині у цій сфері. Але із закінченням серіалу наші заходи тривають. Незабаром буде ще багато цікавого. І не тільки про дизайн.

Вхід вільний. У разі додаткових питань: 066-698-46-91.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Система Orphus Поделиться на fb