Ви тут:

На Полтавщині відбулося чергове засідання оперативного штабу протидії рейдерству

На Полтавщині відбулося чергове засідання оперативного штабу протидії рейдерству

Під головуванням заступника голови штабу – начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка 31 серпня 2017 року проведено чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

У засіданні взяли участь представники Полтавської обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, прокуратури Полтавської області, Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної держадміністрації, Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області та аграрних асоціацій області.

Олег Тимченко довів до відома присутніх питання порядку денного. Члени оперативного штабу розглянули питання рейдерських захоплень в області, які стали відомі під час роботи мобільних дочок доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Також, на засідання запросили представників аграрного бізнесу для більш детального ознайомлення з проблемами, що виникли, та з метою оперативного їх вирішення. За результатами засідання було прийнято відповідне протокольне рішення.

Звертаємо увагу, що при оперативному штабі діють телефонні «гарячі лінії»: (05322) 2-28-60, 2-28-38, цілодобова «гаряча лінія»: (095) 605-85-47.

Система Orphus Поделиться на fb