Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Глобинщині розпочали роботу над черговим проектом муніципальних ініціатив

На Глобинщині розпочали роботу над черговим проектом муніципальних ініціатив

Жителі багатоквартирного будинку №152 по вулиці Центральній в м. Глобине  виступили з ініціативою щодо благоустрою території подвір’я їхнього будинку та облаштування дитячого майданчика.

Їм набридло, що протягом десятків років з часу введення в експлуатації  їх будинку  подвір’я залишається не благоустроєним, відсутнє обладнання для дитячого дозвілля, огорожа, лавки для відпочинку, повідомляють у міській раді.

Тому, дізнавшись про оголошення конкурсу муніципальних ініціатив на  підтримку  соціально-значимих  проектів за ініціативою громадян,  жителі будинку №152 вирішили і собі взяти участь в такому проекті, щоб нарешті здійснити свою мрію про облаштування власного подвір’я та створення умов для дозвілля їх малечі. Для цього зібравши підписи ініціативної групи та відповідні кошти, адже здійснення таких проектів проводиться за співфінансування жителів громади (10% від вартості проекту) та бюджету міської ради (90% вартості  проекту) вони взяли участь та стали одними з переможців конкурсу муніципальних ініціатив.

В даний час працівниками ФОП Беліков В.Г. на виконання  даного проекту проводяться роботи з облаштування дитячого майданчика в дворі багатоквартирного  будинку та підготовчі роботи до благоустрою території подвір’я. Вже зараз встановлено огорожу дитячого майданчика, дві лавки для відпочинку та дитячу гойдалку.

На сьогодні будівельники вже встановили огорожу дитячого майданчика, дві лавки для відпочинку та гойдалку для малят. Роботи з благоустрою подвіря багатоквартирного будинку №152 по вулиці Центральній в місті Глобине тривають.

Система Orphus