Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Котелевським гардам” подарували нову форму

“Котелевським гардам” подарували нову форму

«Котелевські гарди» отримали від агрофірма «Маяк» нову форму, у якій беруть участь у всеукраїнських змаганнях.

В одному з липневих номерів «Народної трибуни» повідомлялось, що переможці обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура», вихованці гімназії №1 імені С.А. Ковпака «Котелевські гарди» досить успішно виступили на Сумщині у традиційному вишколі «Дубовицька Січ- 2017». Ті змагання були ключовою підготовкою до участі юних земляків у третьому Всеукраїнському етапі гри «Сокіл-Джура», яка стартувала 13 серпня у селі Ватутіне Харківської області, повідомляють у райдержадміністрації.

За кілька днів до від’їзду рою «Котелевські гарди» на до них завітали методист Полтавського обласного центру і краєзнавства учнівської молоді Юлія Комісар та завідуючий туристичним відділом центру Олександр Безверхий, аби дати останні рекомендації, поради щодо того, як найуспішніше виступити на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл – Джура», водночас переконатись у готовності котелевців до суперництва з іншими командами.

У той же день на рій «Котелевські гарди» очікував приємний сюрприз. За рішенням директора ТОВ «Агрофірма «Маяк» Вячеслава Прийми для кожного учасника нашої команди у швейному цеху сільгосппідприємства була пошита нова, зручна форма, а також прапор з назвою котелевського рою. Її вручив та щиро побажав перемоги у нелегкому суперництві з командами із інших областей України помічник директора агрофірми Юрій Задорожний.

Керівництво господарства є постійним меценатом і спонсором у нашому районі різноманітних масових культурно-спортивних заходів. І оскільки у гімназії №1 імені С.А. Ковпака є такий чудовий загін, як «Котелевські гарди» – гідні нащадки славного козацького роду, було вирішено їх підтримати напередодні виступу у черговому етапі змагань.