Ви тут:

За проведення земельних торгів у червні до бюджету сільських рад надійшло більше 146 тис гривень

За проведення земельних торгів у червні до бюджету сільських рад надійшло більше 146 тис гривень

На земельних торгах, які провели  27 та 29  червня в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться в адміністративних межах Котелевського, Карлівського та Гадяцького районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 137 гектарів. Вони будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. У результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі більше 146 тис гривень, тобто 18,84 та 8,44 відсотка  від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Система Orphus