Ви тут:

“У реалізації медичної реформи Україна розраховує на технічну допомогу країн Європи”, – Сергій Березенко

“У реалізації медичної реформи Україна розраховує на технічну допомогу країн Європи”, – Сергій Березенко

В реалізації  медичної реформи Україна розраховує на технічну допомогу країн Європи щодо укладення медичних стандартів, інвестиції у нові підприємства медичного приладобудування, фармацевтичні фабрики, – у нові можливості для української охорони здоров’я, – сказав заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, член парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Сергій Березенко під час свого виступу сьогодні у Лондоні на Конференції, присвяченій реформам в Україні.

«70 років тому британський Уряд зважився на радикальну реформу. Щойно закінчилася війна. І суспільство було неготове до різких змін. Однак британські реформатори це зробили – і сьогодні Національна служба охорони здоров’я визнана однією з кращих у світі. У нас в Україні сьогодні – подібна ситуація. Ми маємо наслідки збройної агресії на Сході. Ми відчуваємо великий опір системи. І все ж мені приємно заявити, що у нас є критична маса прихильників, які готові імплементувати медичну реформу», – зазначив Сергій Березенко.

Він наголосив на важливості підтримки міжнародних партнерів медичної реформи на рівні експертизи та подякував Міністру закордонних справ Великобританії Борису Джонсону за ініціативу проведення такої масштабної конференції, присвяченої Україні.

19756557_1490974717592515_4718407403820427412_n

«Україна сьогодні є точкою світової уваги. І ми, як представники законодавчого органу, розуміємо всю відповідальність за хід реформ у нашій країні. Ми дякуємо за таку підтримку і експертну допомогу Європейському Союзу, країнам Великої Сімки, Світовій Організації Охорони Здоров’я та організаторам цієї конференції», – підкреслив Сергій Березенко.

Сергій Березенко поінформував, що вже проведено кілька засідань робочої групи з підготовки до другого читання законопроекту щодо медичної реформи № 6327. «Депутати подали майже 900 поправок до цього законопроекту – що підтверджує, наскільки величезний резонанс викликає медична реформа в Україні. Відразу по поверненню в Україну, я планую провести засідання робочої групи і завершити роботу над законопроектом», – повідомив заступник голови фракції БПП.

Він відзначив дві проблеми, з якими доводиться боротися в процесі реформи: популізм і небажання що-небудь змінювати; неповна поінформованість медичної спільноти про те, що дасть реформа простому лікареві, медсестрі, санітару.

«І з першим, і з другим викликом ми готові працювати – роз’яснювати політикам і показувати медичним працівникам користь реформи. І ми готові, незважаючи на ці виклики, переконувати наших опонентів і ухвалювати реформаторські рішення в залі Верховної Ради Сподіваємося, що депутатські фракції у нашому парламенті, які називають себе проєвропейськими і реформаторськими, дослухаються до ваших рекомендацій і підтримують медреформу», – наголосив Сергій Березенко.

Система Orphus