Ви тут:

У новому приміщенні ЦНАПу Кременчука планують розмістити структурний підрозділ управління міграційної служби

У новому приміщенні ЦНАПу Кременчука планують розмістити структурний підрозділ управління міграційної служби

Центр надання адміністративних послуг Кременчука – один із найкращих в Україні.

Втім кременчуцька міська влада наразі працює над тим, щоб  розширити його можливості, покращити якість надання послуг і скоротити терміни їх виконання. Це стане можливим після завершення реконструкції будівлі колишньої школи № 14 в приміщення ЦНАПу. Зацікавлені в цьому й інші державні органи, які надають послуги населенню і хочуть розмістити там свої структурні підрозділи.
Учора до Кременчука приїздив начальник управління міграційної служби області Сергій Шостак. Разом з міським головою Віталієм Малецьким та керівником Центру надання адміністративних послуг м. Кременчука Тетяною Печерицею він обговорив питання подальшої співпраці. Сергій Шостак  зазначив, що служба  зацікавлена у розміщення у цьому приміщенні  територіальних підрозділів, які надаватимуть послуги  з оформлення біометричних документів  закордонних паспортів з електронним носієм та паспортів громадянина України у формі картки ID.
Міський голова зазначив, що це розвантажить існуючі підрозділи, які займаються  оформленням цих документів, та дозволить залучити додаткові кошти до міського бюджету. Він наголосив, що ці кошти будуть спрямовані на створення сучасних сервісів, які значно покращать якість  надання послуг населенню.
 

 

Система Orphus Поделиться на fb