Ви тут:

У Миргороді відкрили XVІ шаховий фестиваль “Миргород – 2017”

У Миргороді відкрили XVІ шаховий фестиваль “Миргород – 2017”

Учора у Миргороді відбулося урочисте відкриття XVІ шахового фестивалю “Миргород – 2017”.

У цьогорічному турнірі беруть участь представники з 17 областей України, з Молдовії, Португалії та Катару. Учасників, суддів та вболівальників привітав міський голова Сергій Соломаха. Він подякував інтелектуалам, які вкотре чи вперше приїхали в місто, щоб позмагатися та відпочити, з користю провести літній відпочинок, повідомляють у міській раді.

У 16-му шаховому фестивалі  змагатимуться понад 160 учасників. Найчисельнішим, за словами  ініціатора фестивалю, судді національної категорії і тренера ФІДЕ Валерія Яворовського, буде юнацький турнір – зареєструвалося 62 гравці. На увагу  також заслуговує якісний склад учасників: два міжнародні майстри спорту, шість майстрів спорту України, 40 кандидатів у майстри спорту. Змагатимуться всі учасники у вікових категоріях за швейцарською системою обрахунку.

У програмі фестивалю 5 турнірів:

1. Турнір „А” – опен з обрахунком рейтингу FIDE.

2. Турнір „B” – опен з обрахунком національного рейтингу (ІК України, ФІДЕ не більше 2250).

3. Турнір „C” – дитячий опен (2003 р.н. та молодше) з обрахунком національного рейтингу.

4. Турнір „D” – рапід-турнір з обрахунком рейтингу FIDE з швидких шахів.

5. Турнір „E” – бліц-турнір з обрахунком рейтингу FIDE з бліцу.

Триватиме шаховий турнір  по 16 липня. Змагання проходять у приміщенні Миргородської спеціалізованої школи № 5 під патронатом Миргородського міського голови Сергія Соломахи. Спонсори заходу: ПрАТ “Миргородкурорт”, ПАТ” Миргородський завод мінеральних вод”, за підтримки відділу фізичної культури і спорту,  Миргородської ДЮСШ, Центру здоров’я “Спорт для всіх”, адміністрації Миргородської СШ №5.

Система Orphus Поделиться на fb