Ви тут:

У Кременчуці 65 найманих працівників змінили статус нелегалів на офіційно працевлаштованих

У Кременчуці 65 найманих працівників змінили статус нелегалів на офіційно працевлаштованих

Неофіційна заробітна плата – це тягар сучасності, який, перш за все, лягає на плечі найманого працівника.

Так, отримуючи заробітну плату “у конверті”, робітник виявляється абсолютно незахищеним перед роботодавцем, повідомляють у міській раді.
Усна домовленість про розмір грошової винагороди не закріплена юридично, а отже роботодавець сам вправі вирішувати, скільки та коли платити за отриману послугу чи виконану роботу. Відповідно, найманий робітник не має ніяких гарантій та доказів у підтвердженні дійсного розміру заробітної плати та стажу роботи.
Саме тому, дбаючи про майбутнє громадян, їх соціальний захист та розвиток регіону за рахунок наповнення місцевих бюджетів, фіскальна служба продовжує проводити комплекс заходів, направлених на легалізацію трудових відносин.
З початку року податківці  взяли  участь у 19 спільних рейдах по Кременчуку у складі комісія з питань легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення, створеної розпорядженням міського голови.
У ході рейдів обстежено 444 об’єкти здійснення діяльності та виявлено 123 неоформлених найманих працівника.

Внаслідок проведеної роз’яснювальної роботи роботодавці оформили трудові відносини з 65 найманими працівниками та ще 13 працівників зареєструвалися приватними підприємцями, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 37,4 тис.грн, єдиного внеску  – 45,8 тис. грн, військового збору – 3,2 тис.грн та  8,3 тис.грн єдиного податку з фізичних осіб.

По суб’єктах господарювання, у яких виявлені факти використання праці неоформлених найманих працівників та які не виправили ситуацію, інформація направлена до Управління Держпраці у Полтавській області.  

 

Система Orphus Поделиться на fb