Ви тут:
Суспільство Україна 

“Слава Богу, що Україна – не Росія”, – Геращенко про полонених російських військових

“Слава Богу, що Україна – не Росія”, – Геращенко про полонених російських військових

Полоненого військового РФ Віктора Агеєва жодного разу не відвідали російські консули. Про це повідомила віце-спікерка Верховної Ради та представниця України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“Оце і є два світи , і слава Богу, що Україна – не Росія, що Украіна своїх не кидає, не забуває, визнає, бореться, шанує. А для РФ це все просто ” настамнет”, а нет – то про що й мова…. Я сама кілька разів в тюрмах зустрічала громадян РФ, яких місяцями не відвідав консул, попри інформування і прохання відвідати. Бо відвідати – це визнати”, – написала Геращенко.

Вона додала, що неа відміну від росіян, українські консули, часто ризикуючи життям, роблять усе можливе, щоб хочаб відвідати українських бранців у тюрмах РФ:

“Українські консули борються за відвідання українців у тюрмах РФ, наших консулів фізично побили в Чечні, коли вони проривалися на суд до Карп’юка і Клиха, їх не пускають до Сенцова і Кольченка, яким нав’язують російське громадянство , український консул розшукував Романа Сущенка в Лефортово й пробивався до Євгена Панова, коли той коротко був там, між сімферопольськими катуваннями”, – наголосила Ірина Геращенко.

“РФ не потрібні їхні громадяни, а тим більше жителі Криму і Донбасу. Ім потрібні лише територіі”, – констатувала вона.

Система Orphus Поделиться на fb