Ви тут:

Порядок виплати заробітної плати на підприємстві має бути прописаний уколективному договорі або нормативному акті роботодавця, – Управління Держпраці

Порядок виплати заробітної плати на підприємстві має бути прописаний уколективному договорі або нормативному акті роботодавця, – Управління Держпраці

Щодо порядку виплати заробітної плати на підприємстві надає роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Ягодовська Яна Володимирівна.

Порядок виплати заробітної плати на підприємстві має бути прописаний уколективному договорі або нормативному акті роботодавця, узгодженому з профкомом (за його відсутності — з представником трудового колективу).

Також указують період, строки і розміри виплати зарплати (ст.115 КЗпП України, ст..24 ЗУ «Про оплату праці»).

І ст.115 КЗпП України і ч.1 ст.24 ЗУ «Про оплату праці» вимагають, щоб усі роботодавці (у тому числі й фізособи-підприємці) виплачували зарплату працівникам не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів.

Тобто виплата заробітної плати мінімум двічі на місяць — це обов’язок, а не право роботодавця. Він підлягає безумовному виконанню незалежно від згоди працівника отримувати заробітну плату один раз на місяць.

Навіть якщо працівник не хоче отримувати авансу (написав заяву з проханням виплачувати йому зарплату один раз на місяць), роботодавець усе одно зобов’язаний розрахувати суму авансу, що належить до виплати такому працівникові, отримати її в банку (якщо зарплата виплачується готівкою з каси), оприбутковувати в касі підприємства, а потім після закінчення трьох робочих днів неотримані суми зарплати депонувати (здати в банк), щоб виплатити їх разом із сумою заробітної плати за другу половину місяця. Простіше йде справа в разі, якщо зарплата перераховується на рахунок працівника, відкритий у банку. Тут роботодавець повинен просто розрахувати і перерахувати суми зарплати в дні, встановлені для її виплати.

Зверніть увагу, «перебір» теж «горить». Порушенням буде і виплата в аванс усієї суми заробітної плати, що належить працівникові за поточний місяць. Оскільки в цьому випадку буде порушено вимогу про виплату не рідше двох разів на місяць через проміжок, що не перевищує 16 календарних днів.

Періодом, за який здійснюється виплата заробітної плати за першу половину місяця, вважається період з 1 по 15 число місяця. Саме за цей період слід робити розрахунок суми авансу працівникам.

Зверніть увагу, КЗпПУ вимагає, щоб зарплату виплачували не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який робиться виплата. Отже, зарплата:

— за першу половину місяця має бути виплачена не пізніше 22 числа поточного місяця (15 + 7);

— за другу половину місяця — не пізніше 7 числа місяця, наступного за місяцем нарахування зарплати.

Якщо день виплати зарплати збігся зі святковим, неробочим або вихідним днем, зарплату виплачуйте напередодні ( ч.2 ст.115 КЗпПУ).

Система Orphus Поделиться на fb