Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського підбила підсумки діяльності за І півріччя

Обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського підбила підсумки діяльності за І півріччя

26 липня поточного року відбулося засідання медичної ради Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського. На ній було підбито підсумки діяльності закладу за 6 місяців 2017 року.

У роботі медичної ради взяли участь в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко, керівники обласних та міських лікувально-профілактичних закладів, керівники структурних підрозділів ПОКЛ.

Робота колективу лікарні спрямована на надання високоспеціалізованої медичної допомоги у відповідності з локальними протоколами.

Свій вклад у лікувально-діагностичний процес вносять науковці ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», які консультують пацієнтів в поліклінічному відділенні, та лікують хворих в інших відділеннях лікарні.

Як відзначив головний лікар закладу Григорій Оксак, у І півріччі 2017 року у відділеннях лікарні проліковано близько 13 тисяч 500 хворих (за цей період минулого року було понад 13 тисяч). Фахівцями ВДНЗУ «УМСА» проліковано понад 2100 пацієнтів. Понад 60% хворих, яких проліковано в закладі – мешканці сільської місцевості. Найбільше хворих проліковано з Машівського, Полтавського, Решетилівського, Чутівського районів та м. Полтави.

Завдяки впровадженню сучасних методів діагностики та лікування в закладі знизилась середня тривалість перебування хворого на ліжку і у середньому становить 8,3 дня (у минулому році – 10,0).

Зросла кількість оперативних втручань до понад 8 300 (у 2016р. – 8007), що здійснено у наступних відділеннях закладу: офтальмологічному, ЛОР, щелепно-лицевої та судинної хірургії, проктологічному, гінекологічному та інтервенційної радіології.

У обласному перинатальному центрі за І півріччя 2017 року було проведено 871 пологів, в тому числі – з багатоплідною вагітністю: 37 двієнь та одна трійня. Всього за цей період в центрі народилося 910 дітей.

Усі 217 звернень громадян, що надходили у І півріччі цього року до обласної клінічної лікарні, було своєчасно розглянуто фахівцями та знаходяться на постійному контролі адміністрації лікарні.

За результатами медичної ради було прийнято відповідні рішення.

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

Система Orphus Поделиться на fb