Ви тут:

На Полтавщині суд зобов’язав порушника містобудівного законодавства сплатити штраф у розмірі 130 тис. грн

На Полтавщині суд зобов’язав порушника містобудівного законодавства сплатити штраф у розмірі 130 тис. грн

Судами першої та другої інстанції підтверджено правомірність дій Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області щодо накладення штрафу на проектувальника – ТОВ ВКК «Арія».

Таким чином, порушник містобудівного законодавства зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 130 тис. грн.

Раніше під час планової перевірки об’єкта «Будівництво комплексу житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом по вул. Ляхова, 10, м. Полтава. Друга черга будівництва» було виявлено, що проектувальником, ТОВ ВКК «Арія», передано замовнику, ТОВ «Архімета», проектну документацію розроблену з порушенням вимог містобудівного законодавства.

За результатами перевірки посадовою особою Департаменту складено припис про усунення порушення та винесено постанову про накладення штрафу на ТОВ ВКК «Арія».

Не погоджуючись з рішенням ДАБІ, проектувальник звернувся до суду з позовом про визнання його протиправним та скасування. Однак спочатку Полтавський окружний адміністративний суд, а згодом і Харківський апеляційний адміністративний суд відмовили позивачу в задоволенні його позовних вимог.

Прес-служба ДАБІ України

Система Orphus Поделиться на fb