Ви тут:

На Лубенщині відкрили літній табір “Небесне місто” для дітей учасників АТО

На Лубенщині відкрили літній табір “Небесне місто” для дітей учасників АТО

Нещодавно для дітей мікрорайону №5 гостинно відкрив свої двері літній табір із казковою назвою «Небесне місто».

Зініціювала таку добру справу християнська релігійна громада «Відродження» за сприяння дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія». Відпочивали в таборі діти з багатодітних родин, сімей учасників АТО та переселенців, діти сироти та діти з неповних сімей віком від семи до чотирнадцяти років. Дітьми опікувалися шість вихователів (вони ж наставники) на чолі із директором табору Тетяною Панасюк.

Ранок у таборі розпочинався із обов’язкової ранкової зарядки. Фізичні вправи залюбки виконували і діти, й дорослі. А далі цікавий насичений день із різноманітними конкурсами, командними іграми. Діти були дуже активними, за результатами ігор та змагань отримували м”які іграшки, пазли, набори для дитячої творчості та інші призи. Були в таборі відповідальні за ігротеки, група охорони табору. Якщо опівдні ставало спекотно або ж просто в період між розвагами діти мали змогу відпочити в затишних наметах на розісланих пледах. Але й тут дозвілля дітей було організовано молодим подружжям педагогів Павликів. Із хлопчиками вів цікаві бесіди та ігри Антон, а з дівчатками його дружина Юлія.

У насиченому розпорядку дня були також християнські бесіди, цікаві мультики, особливо сподобались дітям і підліткам мультфільми про створення світу. В години індивідуальних занять враховувалися  побажання  батьків щодо дозвілля дитини. А ще діти спілкувалися з цікавими людьми, майстрували моделі літачків, планерів та ін. Діти знайшли в таборі нових друзів і по закінченні зміни не хотіли розлучатися. Батьки ж у свою чергу настійно пропонували продовжити і надалі практикувати таку форму відпочинку. Адже протягом дня діти були під постійним наглядом і, повертаючись увечері додому, залюбки ділилися приємними враженнями. Така форма оздоровлення дітей стала новацією для мікрорайону, але найголовніше – це схвальні відгуки дітвори та дорослих.

Система Orphus Поделиться на fb