Ви тут:

На Лубенщині розпочали збір ранніх зернових культур

На Лубенщині розпочали збір ранніх зернових культур

 

Роботи фактично тривають від 6 липня. Нині активно жнивують вже сім господарств району у тому числі й СФГ «Струмок». Тут молотять горох, якого у цьому році посіяно на площі 65 га, розповів голова СФГ «Струмок», депутат Засульської сільської ради Сергій Корнієнко під час виїзної наради в.о. голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка та начальника управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Геннадія Настенка.

 

Окрім гороху, господарством посіяно 125 га ячменю, 315 га пшениці, 350 га кукурудзи, 315 га соняшнику. На підприємстві працює 20 осіб разом із керівником і нині практично всі вони задіяні у найвідповідальнішій роботі року – жнивах. Як розповів Сергій Корнієнко керівникам району, цей рік надзвичайно складний і непередбачуваний: пізні заморозки й посуха не найкращим чином позначилися на посівах, які затрималися у рості на два тижні, 200 га кукурудзи – підмерзло. За прогнозами, втрата урожаю, як ранніх, так і пізніх культур становитиме близько 30%.

Попри це, оптимізмом Сергія Корнієнка можна лише захоплюватися. У минулому році у господарстві запрацювала сушарка на альтернативному паливі, за рахунок підприємства придбане обладнання та відремонтовані місцеві дороги у с. Кононівка. А вже у цьому році практично добудований ангар для зберігання збіжжя і техніки, завершуються роботи з облаштування їдальні для працівників. До речі, всі вироби із дерева в адміністративному приміщенні Сергій Васильович виготовив власноруч – то, говорить, його хобі у вільний час.

В.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко та начальника управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Геннадій Настенко поспілкувалися із колективом господарства та його головою Сергієм Корнієнком, виїхали на поле, де працює зернозбиральна техніка, обговорили чимало виробничих питань і торкнулися перспектив роботи підприємства».

Система Orphus Поделиться на fb