Ви тут:

На Глобинщині відзначили День сім’ї

На Глобинщині відзначили День сім’ї

День сім’ї в Україні – свято дуже молоде, указ про його святкування було підписано у 2012 році тож і сталих традицій щодо його відзначення ще немає.

8 липня вибрано не випадково. Це День Петра і Февронії, яких вважають покровителями сім’ї та шлюбу. У нас у всіх була ще одна прекрасна нагода згадати пращурів, вшанувати людей, які дали життя, братів і сестер, дітей і внуків, словом, усіх, кого любимо, повідомляють у міській раді.

Щиро, дружно й весело відзначили День родини в Глобинській міській бібліотеці, що на вулиці Промисловій (завідуюча – Валентина Львівна Базарова). Тут організували виставку дитячих робіт та книжкову виставку, підготували цікаві конкурси для батьків і дітей, святкову концертну програму а завершили   дружніми посиденьками з духмяним чаєм та домашньою випічкою.

В Опришківській сільській бібліотеці вшановували родини, закохані в книгу. Бібліотекар Віра Іванівна Підпорна влаштувала справжній прийом на честь сімей Павлиш та Сінельник, які є активними читачами, а на добру згадку про приємне спілкування подарувала своїм гостям книги.

Система Orphus Поделиться на fb