Ви тут:

На Глобинщині провели тендер на ремонт об’їзної дороги

На Глобинщині провели тендер на ремонт об’їзної дороги

Автомобільна дорога по  вулиці   Космонавтів у Глобине,   використовується як об’їзний автошлях для вантажного транспорту, що їде через наше місто.

Тож, вона зазнає  великого навантаження, а враховуючи, що збудована була ще в 80 роках минулого століття і не розрахована на багатоваговий автотранспорт, який експлуатується зараз, то і відповідно має значні руйнування асфальтобетонного покриття. Щоб провести її поточний ремонт, який вимагає  більше чим півмільйона коштів за оцінками спеціалістів,   виконавчим комітетом Глобинської міської ради  було проведено  тендер на визначення підрядчика  з ремонту вказаної дороги.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Участь в тенедері взяло 5 учасників: ТОВ «Інтера-Строй», ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Професіонал», ФОП «Лисенко Сергій Олександрович», ТОВ «Євробуд-Індустрія» та ТОВ ВЕЛАРМ,  які надали   документи, що мали підтверджувати відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі. Тобто, до проведення робіт з поточного ремонту вулиці Космонавтів  в м. Глобине.

В результаті проведеного тендеру тендерним комітетом міськвиконкому було обрано для проведення ремонту будівельну організацію з м. Обухів Київської області –  ТОВ ВЕЛАРМ, пропозиції якої та надана технічна документація найбільше відповідали умовам тендерної закупівлі. Вартість робіт з поточного ремонту зазначеної дороги визначено в 516 тисяч гривень.

В даний час розпочато   роботи з ремонту проїзної частини вулиці Космонавтів: проводиться фрезування пошкоджених ділянок дороги та підготовка їх до асфальтобетонного покриття. Тож, зовсім скоро ця ділянка дорога буде відремонтована,  а водії отримають додаткові зручності для руху своїх автомобілів  по ній.

Система Orphus Поделиться на fb