Ви тут:

Клієнту Лубенського центру допомогли встановити піклування над сином

Клієнту Лубенського центру допомогли встановити піклування над сином

До Лубенського місцевого центру БПД звернулася гр. К. з проханням допомогти обмежити цивільну дієздатність її сина. Про можливість отримати безоплатну правову допомогу вона дізналась від своєї сусідки.

Гр. К. як малозабезпеченій призначили адвоката Людмилу Легку.

Суд встановив, що син гр. К. є інвалідом 3 групи з дитинства, має психічне захворювання, перебуває на обліку у лікаря психіатра. Всі кошти, які син отримує у вигляді соціальної допомоги, витрачає на розваги та придбання спиртних напоїв. Захворювання сина істотно впливає на його здатність усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. Суд також встановив, що син брав кредити, які доводилось віддавати матері.

Також адвокат системи БПД Людмила Легка надала до суду висновок судової психіатричної експертизи, який підтвердив, що син на момент розгляду справи страждає психічним розладом, а саме розладом особистості і поведінки.

На підставі зібраних по справі доказів, суд обмежив цивільну дієздатність сина та призначив гр. К. його піклувальником.

Спірні правовідносини регулюються ч.1 ст. 36, 37, ч. 2 ст. 60 ЦК, ст. 241 ЦПК України.

Для отримання більш детальної інформації щодо захисту Вашого порушеного, невизнаного чи оспорюваного права просимо звертатись до Лубенського місцевого центру БПД:

адреса: м. Лубни, вул. Монастирська, 17 (у дворі суду), тел.: (05361) 77-479, (МТС) 095 253 66 14, (LIFE) 063 996 27 61, Skype: lubny-bpd

Система Orphus Поделиться на fb