Ви тут:

Ефективність рибоохоронної роботи в першому півріччі 2017 року зросла у 8 разів, – Держрибагентство

Ефективність рибоохоронної роботи в першому півріччі 2017 року зросла у 8 разів, – Держрибагентство

 

Держрибагентство підвело підсумки рибоохоронної діяльності за перше півріччя  2017 року.  Рибоохоронними патрулями   та органами рибоохорони було проведено 8063 рибоохоронних рейдів, виявлено 15199 порушень,  32% порушень (4923) є грубими.

В рамках рейдів було вилучено 90 тонн (90174 кг) біоресурсів, серед яких 28,9 тонн – у рибалок-промисловиків та 24,4 тонни  – під час незаконного придбання чи збуту риби. Було затримано 373 транспортних засоби, вилучено 25121 незаконних знарядь лову. За 6 місяців роботи складено 6009 справ та направлено в суд для притягнення порушників до відповідальності.

«В 2017 році разом із реформою органів рибоохорони та запуском рибоохоронного патруля ми якісно посили контроль за дотримання правил рибальства  та ефективність рибоохоронних рейдів. Мовою цифр – рейдів ми провели в  1,5 рази менше, ніж в 2016 р, проте збитків за порушення зафіксували майже в 8 разів більше – на 74,8 млн грн у 2017 році  проти 9,8 млн грн у 2016. Це наочна ілюстрація того, як працює новий рибоохоронний патруль. Проте  роботи ще дуже багато, рухаємося далі», – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Найбільш інтенсивно боротьба з ННН-рибальством була в областях, де вже  запущено рибоохоронний патруль: в Київській, Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській, Запорізькій, Чернігівській області, Азовському басейновому управлінні та Управлінні оперативного реагування «Рибоохоронний патруль».

Станом на початок липня 2017 р.  по всій Україні запущено 19 управлінь рибоохоронного патруля, де працює 353 патрульних. Вони проводять рибоохоронні рейди на водоймах, перевіряють законність продажу риби та ін. водних біоресурсів у точках продажу, дотримання режимів промислового рибальства підприємцями галузі, співпрацюють з громадськістю, а також ведуть роз’яснювальну роботу щодо правил рибальства серед рибалок.

Держрибагентство продовжує  реформу органів рибоохорони, триває донабір і управління рибоохоронного патруля у 3 регіонах: Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській області, набір до Волинського рибоохоронного патруля.

Нагадаємо, в 2017 році запущено  Івано-Франківський, Миколаївський, Рівненський, Тернопільський, Харківський, Одеський, Дніпропетровський, Київський, Закарпатський, Чернівецький, Луганський, Полтавський, Запорізький, Чернігівський, Житомирський, Донецький рибоохоронний патруль, Азовське та Чорноморське басейнові управління рибоохоронного патруля, а також Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль».

Система Orphus Поделиться на fb