Ви тут:

Заміну теплопункту пансіонату в Горбанівці планують завершити на початку серпня

Заміну теплопункту пансіонату в Горбанівці планують завершити на початку серпня

15 червня начальник Управління капітального будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан перевірив хід робіт з термомодернізації Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці. Начальник УКБ також провів виробничу нараду із замовником і представниками управління праці та соціального захисту населення.

Робоча нарада в Горбанівці

На території геріатричного пансіонату триває термомодернізація геріатричного пансіонату. Наразі розпочалися роботи з демонтажу системи опалення для її подальшого удосконалення. Тимофій Голбан оглянув підвальну частину будівлі, де такий демонтаж уже провели. Сьогодні ж підрядна організація «Термотех» розпочне роботи у кабінетах в третьому та четвертому блоках адміністративного корпусу.

Паспорт об’єкта

Поки немає опалювального сезону, ми почали заміну теплопункту, що тягне за собою заміну усієї системи опалення, навіть в адміністративних та медкабінетах, — розповів заступник директора ПНВП «Термотех» Микола Горпинченко.

Замовник та підрядник провели нараду, де обговорили подальші етапи процесу та узгодили внесення змін до календарного плану. «Термотех» розповіла про передбачені терміни виконання робіт. Завершити процес планують раніше строку — до 1 серпня.

Огляд теплопункту з підрядниками

Під час поїздки до пансіонату ми з підрядником побудували графік, визначили строк виконання робіт та проговорили виробничі питання. Роботи виконуються згідно контракту, навіть швидше за обговорені дати здачі, — прокоментував перевірку начальник УКБ Тимофій Голбан. — Демонтаж — мінімальна частина комплексу завдань. Роботи тільки розпочалися, за місяць стартує монтаж системи опалення. Ми знову перевіримо хід справ та зіставимо їх із графіком у договорі.

На сьогодні вже закуплені потрібні будівельні матеріали: труби та батареї. Державний фонд регіонального розвитку у найближчий час затвердить суму, яку спрямують з бюджету на завершення проекту.

Цей пансіонат розрахований на 305 людей, зараз тут проживають близько 260 ветеранів, людей похилого віку та осіб з інвалідністю. По завершенню робіт головний корпус пансіонату повністю модернізують. Це зекономить бюджетні кошти на опалення. Наша головна мета — зробити перебування в мешканців в пансіонаті комфортнішим і затишнішим, — підсумував голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

 

Перейти до вмісту