Ви тут:

За два роки на Полтавщині посадили майже 20 га садів та ягідників

За два роки на Полтавщині посадили майже 20 га садів та ягідників

У 2016-2017 роках на Полтавщині, завдяки дії “Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу області за пріоритетними напрямками”, посадили 19,7 га нових насаджень садів та ягідників за інтенсивними технологіями у Великобагачанському, Диканському, Решетилівському районах. У тому числі заклали 13 га ягідника для вирощування органічної продукції. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

“Вклали у садівництво близько 1,76 млн грн інвестицій. З них 1,4 млн грн – власні кошти, а 287 тисяч – кошти обласного бюджету. Окрім того, в 2016 році завдяки дії Програми на земельній ділянці Державного навчального закладу “Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І.Г. Боровенського” заклали 1,7 га ягідних насаджень (малина та смородина). Це дасть можливість студентам вивчати на практиці інтенсивні технології вирощування плодово-ягідних насаджень та вести кваліфікаційну підготовку кадрів для садівничих підприємств області”, – йдеться у повідомленні.

Цьогоріч у шести районах планують закласти сади та ягідники на території навчальних закладів із залученням коштів місцевих та обласного бюджетів. У Пирятинському районі на території 13 шкіл вже висадили сади та ягідники, ще на території п’яти навчальних закладів планують подібні роботи на осінь.

Перейти до вмісту