Ви тут:

В рамках Кіноклубу Docudays UA юнаки Кременчуцької виховної колонії навчалися бути щасливими

В рамках Кіноклубу Docudays UA юнаки Кременчуцької виховної колонії  навчалися бути щасливими

10 червня  для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» в рамках Кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA організували перегляд документального фільму польського режисера Павла Височанські «Коли-небудь ми станемо щасливими».

 На початку перегляду із юнаками подискутували на тему щастя, що воно представляє для кожного із хлопців. Разом з модератором вихованці намалювали свої мрії та написали три основні шляхи їх досягнення. Обговорили вислови відомих людей про щастя, хто і як їх розуміє. Хлопці переглянули історію юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Герой стрічки прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Після перегляду вихованці відповіли на запитання: чи справдяться ті мрії бодай для когось? Чи справдяться мрії головного героя? Наприкінці підлітки обговорили двадцять головних речей для людини, які потрібно відпустити, пробитися крізь стіни своїх обмежень і стати щасливим.

«Не важливо, що Ви за людина, про що мрієте і куди прагнете, кінцева мета для кожного– це щастя. Заняття допомогло хлопцям зрозуміти, що не потрібно чекати дня, коли прийде щастя, потрібно наближати його самостійно», – зазначив начальник колонії Юрій Величко.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

 

Система Orphus Поделиться на fb