Ви тут:

У Полтаві відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

У Полтаві відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Сьогодні у центрі Полтави відбулося справжнє розважально-ігрове дійство – загальноміське свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Усі приєдналися до загальноміського дійства: зовсім маленькі дітки з матусями та татусями, вихованці дошкільних навчальних закладів, пришкільних таборів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин, – усі приєдналися до загальноміського дійства.

Під час свята, для малечі проводили різноманітні майстер-класи, аквагрим, фотозону. Можна було позмагатися і у веселих конкурсах та естафетах: їзда на велосипедах, веселі старти.

Так, можна було прогулятися спортивним містечком, яке розгорнулося на території парку. У спортивному містечку яке розгорнулося на території парку, свої вміння демонстрували маленькі зірки художньої гімнастики, тхеквондо, міні-футболу. Можна було оглянути і справжній пожежний автомобіль, наданий ГУ ДСНС України у Полтавській області. Найменших учасників свята розважали герої улюблених мультфільмів.

Святковий настрій усім присутнім подарували артисти Полтавського міського Будинку культури та Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

Не обійшлося і без приємних сюрпризів. На учасників свята чекали подарункові сертифікати на морозиво, поп-корн та безкоштовне відвідування комунальних атракціонів у Полтавському міському парку культури і відпочинку “Перемога”, повідомили у міській раді.

Перейти до вмісту