Ви тут:

У Полтаві розкажуть про нову соцмережу, де час перетворюють на гроші

У Полтаві розкажуть про нову соцмережу, де час перетворюють на гроші

29 червня о 19:30 у Grass Coworking (вул. Чорновола, 12) пройде лекція, присвячена новій українській соцмережі Nimses.

Nimsesсоціальна мережа від українських розробників. Вона поєднує у собі можливості Instagram(основний користувацький контент — фото і відео), побудована на геолокації (можна бачити користувачів у радіусі 2 кілометрів) та криптовалюті (за кожну хвилину з часу реєстрації користувач отримує 1 нім).

Проект розпочав відкриту реєстрацію на початку червня і вже за менше, ніж місяць має понад мільйон скачувань на Google Play.

Соцмережа об’єднала кілька важливих тем цього року: акцент на мобільні телефони, прості публікації, а також віртуальні гроші. При цьому чіткого формулювання бізнес-моделі програми та її цілей творці поки не назвали.

«Nimses — це всесвітня система всього прожитого часу. Nimses дозволяє стерти кордони між онлайн та офлайн, між життям і зароблянням на життя, між мати та бути. Витрачай німи, подібно до того, як витрачаєш життя, на хороших людей і потрібні речі, отримуй німи інших людей» — йдеться в описі на Google Play.

Оскільки соцмережа ще достатньо нова, багато хто з користувачів не розуміє всіх її функцій. Тому лекція, яка пройде у Полтаві, має допомогти ефективніше використовувати цей додаток для себе і уникнути можливих помилок.

У Полтаві про Nimses розповідатиме інтернет-маркетолог, засновник consulting group Trust&Profit Валентин Коробко. Це перша у нашому місті лекція щодо цього онлайн-проекту. До цього освітні заходи з онлайн-комунікацій у Grass Coworking стосувалися знайоміших сервісів — Facebook,Instagram, Вконтакте.

Вхід вільний, але організатори просять наперед зареєструватися, щоб вони могли розраховувати місця: https://goo.gl/SkcPKj.

У разі додаткових запитань: 067-367-44-15.

Роман Повзик

Перейти до вмісту