Ви тут:

У Полтаві проходить навчальний семінар “Бюджет участі Полтавської області” (ФОТО)

У Полтаві проходить навчальний семінар “Бюджет участі Полтавської області” (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській обласній раді, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, керівник Центру Розвитку Інновацій НаУКМА, головний експерт групи “Е-Демократія” Реанімаційного Пакету Реформ, експерт EGAP Сергій Лобойко та заступник керуючого справами — начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менедженту виконавчого апарату Полтавської обласної ради Ганна Шавиро, провели перший навчальний семінар “Бюджет участі”.


“Реалізація проекту “Бюджет участі Полтавської області” дасть змогу відродити віру людей у те, що вони можуть щось зробити своїми руками”, – зазначив Олександр Біленький.

Під час семінару Ганна Шавиро навчала учасників, як правильно підготувати успішний проект та як його популяризувати.
У районах області будуть створені локальні групи, мета яких організувати, підготувати та виконати основні заходи та завдання щодо впровадження участі та реалізації проектів-переможців. Завданням для таких груп є консультація та допомога у заповненні бланків.


“Бюджет участі — це механізм прямого демократичного залучення мешканців до бюджету та співпраця місцевих органів з населенням”, – зазначила Шавиро.

Сергій Лобойко розповів про досвід реалізації таких проектів у Києві та наголосив на тому, що головне завдання – це навчити людей механізму участі у проектах.


“За кордоном участь у пілотних проектах більш розвинута і нагальні питання вирішуються дуже швидко”, – додав Лобойко.

Реалізація 40 проектів-переможців по 100 тис. грн відбудеться у 2018 році.

Нагадає, що Вперше в Україні: бюджет участі на Полтавщині впроваджуватимуть на рівні області (Відео).

Система Orphus Поделиться на fb