Ви тут:

У Полтаві нагородили переможниць конкурсу “Успішна жінка Полтавщини” (ФОТО)

У Полтаві нагородили переможниць конкурсу “Успішна жінка Полтавщини” (ФОТО)

Сьогодні в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді нагородили переможниць конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». Конкурс у регіоні провели вже четвертий раз у рамках реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

 

До участі у конкурсі подали 51 заявку в 14 номінаціях від РДА/МВК, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Полтавській області, з 18 можливих.

“Жінка повинна знайти своє місце у цьому світі й уміти отримувати від роботи не тільки заробіток, а й задоволення. Тоді така робота приноситиме і більший результат, і користь суспільству. Полтавська земля багата талановитими й щирими людьми. Тож, ще не один раз ми матимемо змогу радіти їх перемогам  й пишатися своїми землячками”, – поділився перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький розповів, що метою заходу є підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, підтримка та відзначення жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області.

“Критерії відбору залежали від того, в яких галузях працюють претендентки, також враховувались досягнення, характеристики з місць роботи. Обмежень у віці на конкурсі немає. Прикладом цьому стала минулорчна перемога 71 – річної жінки”, – поділився Олександр Буцький.

Голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб зазначив, що для нього жінка найголовніше.

“Коли Бог створював людей, то всіма щедротами він наділив саме жінку. Вона є родоначальником, берегинею нашого життя. Це – мати, вихователь і дружина для свого чоловіка”, – сказав Володимир Голуб.

 

Найчисленнішою була номінація “Діяч культури і мистецтва”, де змагалися 12 освітянок. Найуспішнішою представницею цієї галузі, за рішенням конкурсної комісії, визнали директора Чутівського професійно – технічного училища №55, лялькарку Вікторію Балясну.

“У моїй професії головне – посмішки людей”, – сказала жінка.

Переможницею творчого й фахового змагання в номінації “Громадський діяч” стала приватний підприємець Тетяна Вільхова.

Серед успішних жінок у сфері “керівник підприємства” перемогу здобула директор Лубенського ЗОШ №3 міської ради  Тамара Кобилянська. Нагороду вручила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

У номінації “представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування” перемогла директор ТОВ “Кремінь Інвестбуд”, депутат Горішньоплавнівської міської ради Ольга Величко.

Успішною жінкою Полтавщини в номінації “працівник правоохоронних органів, юстиції та адвокатури”  стала голова Гребінківського районного суду Леся Федорак.

В обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини-2017» дипломами та подарунками привітали всіх учасниць. А переможниць нагородили іще й кубками.

 

 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb