Ви тут:

У Миргороді розпочався обласний фестиваль “Миргородський квітограй”

У Миргороді розпочався обласний фестиваль “Миргородський квітограй”

У Миргороді розпочався обласний фестиваль дитячої творчості  “Миргородський квітограй”.

Творчий конкурс проходить на сцені Центру естетичного виховання. Продемонструвати свої таланти зареєструвалися більше 300 учасників, віком від 3 до 16 років.

Відкрив свято талантів заступник Миргородського міського голови, депутат Полтавської обласної ради Костянтин Кірпосенко та голова журі фестивалю, директор комунальної установи “Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи” Олена Білакова.  Вони побажали дітям мирного неба та розквіту їхніх талантів.

Як розповіла начальник відділу культури Лариса Педченко, свято пісні і танцю, яке починалося міським заходом, переросло у обласний ярмарок талантів. Цей рік для творчого конкурсу – ювілейний. “Миргородський квітограй”  уже  20-й рік поспіль збирає на миргородській землі талановитих дітей Полтавщини.

Фестиваль проводиться з метою відродження духовної спадщини України, збереження національних пісенних традицій, розвитку сучасної української пісні, розкриття творчих здібностей та підтримки талановитих молодих виконавців, подальшого розвитку дитячого мистецтва, посилення його ролі в патріотичному та естетичному вихованні підростаючого покоління.

 

Система Orphus Поделиться на fb