Ви тут:

У Миргороді провели конкурс дитячого малюнку “Моє щасливе дитинство”

У Миргороді провели конкурс дитячого малюнку “Моє щасливе дитинство”

Міжнародна благодійна організація «Ротарі клуб» провели конкурс дитячого малюнку на тему «Моє щасливе дитинство».

Учора відбулося підведення підсумків конкурсу та нагородження всіх учасників почесними грамотами. Найкращі роботи були відзначені цінними грошовими винагородами. Перше місце посіла робота Мельник Поліни (Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка), друге місце зайняла Оксана Довгаль (Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 9 імені І.А.Зубковського), третє місце отримав Денис Карасьов (Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка). Президент Міжнародної благодійної організації «Ротаріклуб» Олена Афанасьєва, котра стала ініціатором даного конкурсу, наголосила, що найближчим часом буде організовано відкриту виставку дитячих робіт, щоб жителі та гості міста змогли особисто познайомитися з роботами учасників. Також, планується випуск календаря з малюнками наших юних художників.

Організатори заходу щиро вітають переможців та учасників конкурсу, бажають їм подальшого творчого розвитку та перемог в майбутньому! Також, висловлюємо вдячність Миргородській міській бібліотеці для дорослих ім. Д. Гурамішвілі за сприяння в проведенні заходу та надання приміщення.

До участі були запрошені учні 5-6 класів навчальних закладів міста. За умовами конкурсу, щоб досягти максимальної прозорості та справедливості, діти виконували малюнки безпосередньо на заході. На роботу вони мали 2 години і за цей час учасникам було необхідно проявити не тільки свою художню майстерність, а й вміння влучно розкрити тему та висвітлити ідею в своїй роботі. За перебігом заходу уважно слідкувало журі в складі: керуючої справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Антоніни Нікітченко, президента Благодійної організації «Ротаріклуб» Олени Афанасьєвої, директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Володимира Кір’яна, голови Миргородського об’єднання «Творчість» та директора музею історії курорту «Миргород» Анатолія Шкурка, члена Національної спілки художників України, викладача художніх дисциплін Миргородського художньо-промислового коледжу Олександра Шолухи.

Система Orphus Поделиться на fb