Ви тут:

У Гадяцькому районі боротимуться зі злочинністю за допомогою сучасної техніки

У Гадяцькому районі боротимуться зі злочинністю за допомогою сучасної техніки

9 червня в Гадячі урочисто презентували програму “Безпечний район”. На допомогу поліції влада району та сільрад придбала більше 4 десятків камер відеоспостереження. Також в районі відтепер діє програма “Auto Trassir”, яка дозволяє розпізнавати номерні знаки та вести журнал проїзду.

Найважливіше у житті кожної людини почувати себе захищеним. Тому, робимо все від нас залежне, щоб Гадяцький район був безпечним для мешканців. І для цього на допомогу поліції та інших служб придбали арсенал технічних засобів”, — розповів голова Гадяцької районної державної адміністрації Олексій Матюшенко.

З його словами, відтепер у Гадячі цілодобово діятиме 26 камер відеоспостереження. Їх придбання обійшлося районному бюджету у 100 тисяч гривень. Ще 22 камери придбані коштом сільських скарбниць і встановлені у селах району. Система “Auto Trassir” вартувала районному бюджету 150 тисяч гривень. Тепер за допомогою 4 камер є змога фіксувати кожен автомобіль, який виїжджає у місто Гадяч. Система автоматично розпізнає номерний знак машини і якщо автівка перебуває в розшуку внаслідок ДТП чи угону, база автоматично видає повідомлення про це. А правоохоронці мають змогу оперативно затримати водія. Аналогічна ситуація із камерами відеоспостереження. Вони дозволяють в режимі реального часу відстежувати ситуацію на вулицях і миттєво реагувати на будь-які надзвичайні події.

Начальник Головного управління Нацполіції в Полтавській області Олег Бех розраховує, що технічне озброєння дозволить максимально ефективно боротися із злочинністю.

Приємно зазначити, що Гадяччина стала першою ластівкою з реалізації проекту “Безпечне місто” на Полтавщині”, — зазначив він під час презентації проекту. “Я вдячний керівництву райдержадміністрації, райради та її депутатському корпусу за таку потужну і потрібну людям роботу!
Укотре переконуюся, що коли всі органи державної влади та місцевого самоврядування об’єднуються заради досягнення важливої для суспільства мети — результат завжди максимально позитивний. Тож сподіваюся, що подібні проекти будуть успішно реалізовані у всіх районах області!” — висловив переконання Олег Бех.

Керівник обласного управління Нацполіції відзначив пам’ятними нагородами усіх, хто причетний до реалізації проекту. У свою чергу голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко зазначив, що разом із командою докладатиме усіх зусиль, щоб Гадяцький район був найбезпечнішим не лише у масштабах області, але й України в цілому.

 


Система Orphus Поделиться на fb