Ви тут:

У дитсадку Глобинського району відкрили ясельну групу

У дитсадку Глобинського району відкрили ясельну групу

Вчора у Пирогівському дошкільному навчальному закладі “Казка” відкрили ясельну групу.

Урочистості розпочала завідуюча дитсадком. Далі були виступи маленьких вихованців – чудові танцювальні композиції та віршовані рядки приурочені до святкової події в їх селі. З вітальним словом до присутніх звернувся Глобинський міський голова Станіслав Джусь. Він  відмітив, що відкриття ще однієї групи в Пирогівському дитсадку   визначна подія для села,  адже малеча отримає більше можливостей для всебічного розвитку, а їх батьки додаткові можливості для працевлаштування чи вирішення інших своїх справ. Піклування про дітей завжди буде головним завданням Глобинської міської ради. І як підтвердження цьому – відкриття напередодні Міжнародного дня захисту дітей у селі Пироги дитячого майданчика.

Міський голова передав для дитсадка музично-озвучувальний  пристрій для занять хореографією, для музичних занять та інші подарунки для  малечі. Цього дня подарунки для дошкільнят  передали відділ освіти виконкому Глобинської міської ради, а також постійні спонсори цього закладу та добрих справ на селі – місцеві керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Присутніх на святі вітали  начальник відділу освіти міськвиконкому Олександр Іванченко,  в.о. Пирогівського сільського старости Тамара Кір’ян, помічник народного депутата Любов Качмар. Слова вдячності за відкриття ясельної групи в дитсадку висловили батьки, діти яких стають першими відвідувачами наймолодшої дитячої групи.

Настала урочиста частина,  коли діти разом з батьками зайшли вперше в свою дитячу ігрову кімнату в дошкільному закладі «Казка».  Гості свята теж мали можливість відвідати дитячий садок та переконатися настільки комфортні та затишні умови створені для малечі.

Система Orphus Поделиться на fb