Ви тут:

Рятувальники провели рейд по лісовим масивам Полтавського району (ФОТО)

Рятувальники провели рейд по лісовим масивам Полтавського району (ФОТО)

 

Учора фахівці Головного управління ДСНС України у Полтавській області, 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини разом з працівниками Національної поліції, державного підприємства «Полтавське лісове господарство» та журналістами провели рейд по лісовим масивам Полтавського району. Про це повідомили в ГУ ДСНС Полтавської області.

 

 

Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадували про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі.

На жаль, люди здебільшого забувають про правила поведінки під час відпочинку на природі. Залишають непогашене вогнище, кидають недопалки серед сухої трави тощо, а це і призводить до пожежі. Так, з початку року на Полтавщині виникла 271 пожежа на відкритій території, з них 39 лісових та 4 торф’яні пожежі, які сталися переважно через необережне поводження громадян із вогнем.

Фахівці ДСНС радили відпочивальникам вибрати безпечне місце для розведення багаття та ретельно обкопати його, не кидати непогашені недопалки цигарок. Також, рятувальники наголошували, що розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом, а збираючись додому, ретельно залити вогонь водою або закидати піском.

Співробітники Головного управління ДСНС області нагадували громадянам, що у разі виникнення пожежі необхідно відразу зателефонувати за номером 101. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів гасити пожежу можна тільки низову, збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом.

Рятувальники закликають громадян бути свідомими щодо збереження «зелених легенів» Полтавської області. Будьте вкрай обережними в суху пору року під час відпочинку поблизу лісових масивів, ні в якому разі не розводьте та не залишайте без нагляду багаття, не забувайте нагадувати своїм дітям про небезпеку пустощів з вогнем та наслідки від цього. Дотримуйтесь правил поведінки у лісі!

Система Orphus Поделиться на fb