Ви тут:

Пирятин долучився до нового проекту City Progress Index

Пирятин долучився до нового проекту City Progress Index

Пирятин долучився до запровадження City Progress Index – комплексного рейтингового моніторингу зміни рівня якості життя у містах, їхньої інвестиційної привабливості та інституційної спроможності муніципалітетів, що покликаний допомогти очільникам міст оцінити динаміку бізнес-активності, якості життя, а також вести діалог з донорами та інвесторами.

31 травня в офісі компанії „Делойт“ в м. Київ проходила презентація  та обговорення методології вимірювання та можливості застосування Індексу для оцінки динаміки розвитку об’єднаних територіальних громад. Проводили презентацію керуючий партнер компанії „Делойт“ в Україні Андрій Булах та голова Правління ГО „Агенція „Спільні зусилля“ Руслан Рохов.

Пирятинську об’єднану територіальну громаду представляла головний спеціаліст відділ економічного прогнозування виконкому міської ради Наталія Троян.

Після завершення роботи над методологією вимірювання Індексу робоча група Консорціуму, що опікується моніторингом розвитку українських міст, отримала зворотний зв’язок від об’єднаних територіальних громад та деякі рекомендації. За результатам проведеного заходу підписано меморандум про співпрацю між компанією „Делойт“ в Україні, ГО „Агенція „Спільні зусилля“ та Пирятинською ОТГ з метою визначення індексів розвитку Пирятинської ОТГ.

За задумом ініціаторів, результати моніторингу будуть представлятися щорічно на Міжнародному конгресі мерів. А міста-переможці, які займатимуть перші позиції у рейтингу, тобто демонструватимуть найбільшу динаміку розвитку, – отримуватимуть гранти зі спеціально створеного Фонду підтримки місцевого розвитку, який Агенція „Спільні зусилля“ планує заснувати наступного року.

 

Система Orphus Поделиться на fb