Ви тут:

Полтавців запрошують на форум “БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ”

Полтавців запрошують на форум “БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ”

Маєте бажання дізнатись про актуальні можливості для молоді, розвинути свої навички та реалізувати кар’єру в Україні?

Тоді реєструйтесь на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що пройде 21 липня 2017 року у Кременчуці в рамках ініціативи “УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020”.
 
Програма включатиме цікаві дискусії на тему кар’єрних можливостей для молоді, практичні майстер-класи від HR компаній, обмін ідеями та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.
 
Організатори Форуму: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» та Фонд народонаселення ООН за підтримки Кременчуцької міської ради та Молодіжного Парламенту Кременчука.
 
Зареєструватися потрібно до 10 липня 2017 року. На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та візійних представників молоді Кременчука та Полтавської області. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 17 липня 2017 року.
 
Посилання на реєстрацію – https://goo.gl/forms/HgtivCuvDZjTAWYg1
 
Участь у Форумі безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проїзд. Основні критерії відбору учасників: мотивація та бачення співпраці бізнесу та молоді.
 
З будь-яких питань щодо реєстрації та Форуму пишіть: Тарас Деркач, Центр “Розвиток КСВ”, [email protected], (044) 292 02 48.
 
Чекаємо на Вас! Не пропустіть свій унікальний шанс!

 

Система Orphus Поделиться на fb