Ви тут:

Полтавські рятувальники роз’яснюють правила пожежної безпеки

Полтавські рятувальники роз’яснюють правила пожежної безпеки

Протягом двох днів співробітники Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області провели профілактичні бесіди з мешканцями Полтави.

Під час спілкування з громадянами рятувальники розповідали основні правила пожежної безпеки, нагадували як діяти у разі виникнення пожежі та закликали не провокувати пожежі в екосистемах, особливо під час відпочинку в лісових масивах та проведенні сільськогосподарських робіт.

Фахівці Служби порятунку «101» наголошували, що спалювання сухої рослинності та сміття може призвести до масштабної пожежі, внаслідок якої вогонь може перекинутися на житлові будинки, господарчі будівлі тощо. Також, під час відпочинку в лісових масивах, навіть недопалок від сигарети може стати причиною лісової пожежі, тож необхідно суворо дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, зокрема слідкувати за розведеним багаттям та не допускати дитячих пустощів із вогнем.

Після профілактичних бесід, аби люди пам’ятали основні правила пожежної безпеки в побуті та під час перебування на природі, співробітники ДСНС вручали тематичні листівки.

Система Orphus Поделиться на fb