Ви тут:

На Полтавщині відкриють новий центр надання адміністративних послуг

На Полтавщині відкриють новий центр надання адміністративних послуг

 

Восени цього року в Глобино має запрацювати  Центр надання адміністративних послуг. Звернувшись сюди жителі громади повинні отримати адміністративні та інші послуги, які їм потрібні: від різних довідок до оформлення документів на право власності, дозвільних будівельних паспортів, реєстрації міста проживання та інше. Про це повідомили в Глобинській міській раді.

 

 

Головна перевага діяльності такого Центру в тому, що громадянам не потрібно буде відстоювати черги до кабінетів чиновників,  відвідувати різні інстанції, щоб оформити необхідні документи. Головна ціль створення та діяльності Центру – надання якомога якісніших послуг із створенням комфортних та зручних умов для тих, хто за ними звертається  в одному місці.

В створенні Центру надає допомогу   міжнародна компанія SKL International. Адже, Глобинська громада виграла міжнародний гранд  у частині розбудови Центрів адміністративних послуг у рамках міжнародного проекту  U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування». U-LEAD є спільною програмою Європейського Союзу та його держав-членів – Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

Так, 29 червня 2017 року планується виїзд для вивчення передового та успішного досвіду роботи  Сумського районного Центру надання адміністративних послуг в м. Суми групи працівників Глобинської міської ради на чолі із заступником міського голови Олександром Артюшенко.

«Для нас ця справа нова, – говорить Олександр Артюшенко, – тож необхідність ознайомлення з  аналогічними установами, які мають широкий спектр успішного надання адміністративних послуг населення  нам конче необхідно. Ми повинні знати в якому напрямку нам рухатись, який досвід впровадження такої  діяльності є   кращим. Адже, ми прагнемо щоб в нашій громаді ЦНАП надавав якомога більше  послуг для населення, а робота його була ефективною та успішною».

Система Orphus Поделиться на fb