Ви тут:

На Полтавщині відбулося відкриття І табірної зміни в обласному оздоровчому таборі “Еколог”

На Полтавщині відбулося відкриття І табірної зміни в обласному оздоровчому таборі “Еколог”

Вчора відбулося відкриття І табірної зміни в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог», що є структурним підрозділом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 

На першу зміну до табору заїхали 137 дітей. Це обдаровані й талановиті діти – призери предметних олімпіад природничого циклу, юні науковці Малої академії наук, відмінники навчання, переможці обласних та всеукраїнських масових заходів еколого-натуралістичного напрямку, повідомили у Департаменті освіти.

Табір знаходиться у мальовничій місцевості Зіньківщини – на території проектованого ландшафтного заказника «Міські Млини».


На свято до дітей завітали директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко Олена Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Гриньова Марина Вікторівна.
Гості свята та директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович побажали школярам приємного та змістовного відпочинку, гарних друзів, цікавих справ, після чого урочисто було піднято Державний прапор України.
Порадували дітей та гостей табору виступи артистів Полтавської обласної філармонії. Митці сцени провели для дітей квест, цікаві ігри, залучивши до участі в них усіх присутніх на святі.

Система Orphus Поделиться на fb