Ви тут:

На Полтавщині відбулось обласне свято “Маріїна долина 2017”

На Полтавщині відбулось обласне свято “Маріїна долина 2017”

 

25 червня 2017 року у мальовничому куточку Чутівщини, селі Черняківка відбулося традиційне святкування обласного культурно-мистецького свята «Маріїна долина», яке приурочене всесвітньовідомій землячці, художниці та поетесі Марії Башкирцевій, яка народилася і як відомо провела свої дитячі роки саме у цьому місці. Про це повідомили в Чутівській РДА.

 

У цей чудовий літній день усі гості свята мали змогу долучитися до урочистих заходів. На початку очільники району голова районної державної адміністрації Сергій Апряткін та голова районної ради Володимир Филенко поклали квіти до пам’ятного знаку Марії Башкирцевої, який розміщений у центрі села. Далі оглянули експозицію у музеї Марії Башкирцевої в приміщенні Черняківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Після цього відбулося урочисте відкриття свята, у якому взяв участь народний депутат Верховної Ради України Андрій Река безпосердньо в урочищі «Маріїна долина». Керівники району привітали всіх присутніх зі святом, а Андрій Река виконав почесну місію: вручив Почесну грамоту Верховної Ради України директору Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрію Петренку.

Святкування продовжилося змістовним святковим концертом самодіяльних творчих колективів Чутівщини та гостей свята: гурту «УКРАЇНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ» (м. Лубни) і тріа «ДЖЕРЕЛО» (Запорізька обл.). Також до уваги глядачів та гостей свята була представлена театралізована композиція «Марія Башкирцева»; обласна виставка-конкурс робіт жінок-художниць Полтавщини «Осяяні красою і талантом»; виставки творчості талановитих дітей Чутівщини «Паростки майбутнього», майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва; спортивні змагання та розваги, атракціони для дітей. Сім сільських та одна селищна рада району взяли участь у конкурсі, представивши свої презентації на огляд учасників свята та членів комісії.

Система Orphus Поделиться на fb