Ви тут:

На Полтавщині рятувальники розповіли дітям про особливості роботи пожежно-рятувальної служби

На Полтавщині рятувальники розповіли дітям про особливості роботи пожежно-рятувальної служби

Сьогодні у рамках громадської акції «Безпечний відпочинок» фахівці Служби порятунку провели пізнавально-профілактичні заходи.

У дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Олімпійські надії», що в с. Соснівка Полтавського району та дитячому таборі «Вишенька» при Хорольській спеціалізованій школі №1, що в м. Хорол. Також, цього дня, рятувальники, за участі працівників аварійно-рятувальної служби ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради провели спільні тренування з гасіння лісової пожежі, а потім співробітники ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» для юних відпочивальників спортивно-оздоровчого комплексу «Супутник» філії дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Зоряний», що в селі Дмитрівка Горішніх Плавнів.

Під час даних заходів, дітям було роз’яснено правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку на природі. Рятувальники нагадали основні правила безпеки життєдіяльності у літній період, наголосили про заборону купання у необладнаних для цього місцях, розповіли правила використання побутових електроприладів. Також, рятувальники зауважували, що якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, потрібно зберігати спокій – не панікувати! Необхідно негайно зателефонувати до Служби порятунку за номером 101 та чітко назвати адресу і місце виникнення пожежі, повідомити про надзвичайну подію батьків, сусідів.

Особливу цікавість у дітлахів викликала демонстрація пожежних автомобілів, аварійно-рятувального обладнання, бойового одягу та спеціального спорядження. Усі бажаючі могли не тільки оглянути спорядження рятувальників, а й приміряти його, посидіти в пожежному автомобілі та ліквідувати умовну пожежу.  Наостанок заходів фахівці Служби порятунку вручали дітлахам тематичні листівки та пам’ятки.

Система Orphus Поделиться на fb