Ви тут:

Мінрегіон запрошує експертів до Офісу підтримки реформ

Мінрегіон запрошує експертів до Офісу підтримки реформ

 

Запрошуємо енергійних, амбітних фахівців увійти в європейську команду Офісу підтримки та впровадження реформ при Мінрегіоні. Наша команда – це комунікаційний, експертний центр, який просуває у галузі та в Україні реформи.

 

Офіс координуватиме реформи Мінрегіону у трьох напрямках: у системі ЖКГ, у будівельній галузі та в апараті Міністерства.

Ми визначатимемо стратегію реформ, будемо збагачувати її нашими енергією, знаннями й досвідом. Ми працюємо за інноваційними міжнародними практиками, але готові враховувати українські реалії й особливості.  Ми запропонуємо професійній спільноті маршрутну карту Мінрегіону із запровадження реформ. Готові забезпечити юридичну, аналітичну та комунікаційну підтримку змін, які генерує  Міністерство.

Для здійснення таких масштабних завдань нам потрібні фахівці, заряджені на позитивний результат і успіх. Які прагнуть вдосконалення і не бояться викликів.

Запрошуємо до нашої команди усіх, хто бачить себе двигуном реформ. Хто готовий визначати суспільний мейнстрім, а не споживати вторинність. Хто звик визначати власний маршрут, а не плисти за течією. В Офісі відкрито вісім вакансій із європейським рівнем оплати праці. Запрошуємо усіх бажаючих спробувати власні сили:

1. Director – директор Офісу підтримки реформ;

2. Senior project manager (category 1 housing & EE reform) – керівник управління житловим сектором та енергоефективністю житлових будівель;

3. Senior project manager (category 1 district heating sector) – керівник сектору (реформа сектору централізованого теплопостачання);

4. Senior expert (category 2 water supply and water sewerage) – старший експерт (реформа системи водопостачання та водовідведення);

5. Senior project manager (category 1 construction) – керівник сектору (реформа будівельної галузі);

6. Senior expert (category 2 construction) – старший експерт (реформа будівельної галузі);

7. Senior legal expert – керівник юридичного відділу;

8. Senior expert (category 2 human resource) – старший експерт (управління персоналом).

Повний опис вимог до всіх спеціалістів (англійською) ви знайдете тут.

Конкурентна оплата праці.

Контракт укладається строком на 1 рік.

Окремо зазначаємо, що на посади працівників Офісу підтримки та впровадження реформ не поширюється дія Закону України «Про державну службу», але члени команди Офісу будуть тісно співпрацювати з командою Мінрегіону.

Бажаючих взяти участь у конкурсі просимо до 10 липня 2017 року включно направляти на адресу [email protected] наступні документи (в темі листа вказувати назву посади)  англійською мовою:

— заповнену аплікаційну форму;

— щонайменше одну професійну рекомендацію;

— резюме;

— очікуваний розмір заробітної плати.

Тривалість конкурсного відбору складає 3-5 тижнів з дати оприлюднення оголошення. Етапи конкурсного відбору передбачають:

Прийом документів від претендентів.

Розгляд поданих документів.

Проведення інтерв’ю.

Визначення переможців відбору на посади.

Укладення контракту та працевлаштування.

Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендація), не будуть розглядатися у конкурсному відборі. Відібраних аплікантів буде запрошено на інтерв’ю.

Система Orphus Поделиться на fb