Ви тут:

Глобинці серед призерів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “BUGAZ AQUA FEST”

Глобинці серед призерів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “BUGAZ AQUA FEST”

З 15 по 20 червня 2017 року в місті Одесі проходив  всеукраїнський  фестиваль – конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва  “BUGAZ AQUA FEST”.

Участь в  цьому престижному фестивалі-конкурсі брали вихованці Глобинської дитячої школи мистецтв: танцювальний колектив «Флорес»  та юні солісти – Ванеса Затуливітер та Софія Бойко, повідомляють у міській раді.

Крім безпосередньої участі в творчому конкурсі,  надзвичайно цікавою була і сама програма перебування  учасників фестивалю на Одещині. А саме – участь в параді фестивалю, відпочинок на морі у м. Затока, відвідання майстер-класів з хореографії, можливість участі у вікторині «Що? Де? Коли?», цікаві екскурсії  по м. Одесі.

Юні глобинці гідно виступили  у конкурсній програмі фестивалю. За результатами виступів учасники фестивалю-конкурсу  дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва  «BUGAZ AQUA FEST»  вони здобули призові місця. Так,  у вокальному жанрі Ванеса Затуливітер  отримала диплом лауреата 2 премії, а Софія Бойко диплом лауреата 3 премії.

Призові місця здобули і учасники двох вікових груп танцювального колективу «Флорес»  Глобинської дитячої школи мистецтв, які відзначені  дипломами лауреатів 2 та 3 премій відповідно.

Тож, ми щиро вітаємо наших талановитих юних глобинців з високими досягненнями в творчому мистецькому конкурсі-фестивалі і бажаємо їм та їх наставникам нових творчих здобутків і перемог.

Система Orphus Поделиться на fb